SELAMAT DATANG KE PORTAL RASMI SBP INTEGRASI SELANDAR MELAKA

PEMBERITAHUAN TEMUDUGA PENGAMBILAN PELAJAR TINGKATAN 1 TAHFIZ MODUL ULUL ALBAB (TMUA) SBP INTEGRASI SELANDAR SESI 2017



PEMBERITAHUAN TEMUDUGA PENGAMBILAN PELAJAR TINGKATAN 1                                                   TAHFIZ MODUL ULUL ALBAB (TMUA)  SBP INTEGRASI SELANDAR SESI 2017
Senarai nama pelajar yang terpilih untuk mengahadiri temuduga seperti ketetapan berikut :

TARIKH                                                              : 29 November 2016 (Selasa)
MASA                                                                 : 7.30 pagi
TEMPAT                                                             : SBP Integrasi Selandar, Melaka
ETIKA PEMAKAIAN                                       : Uniform sekolah
DOKUMEN YANG DIPERLUKAN                :  Kad Pengenalan, Sijil persekolahan/UPSR/UPKK/PSRA                                                       sijil kokurikulum, alat tulis

Bil.
Nama

1
ADAM PUTRA BIN AGUS PUTRA 

SK JLN DATUK PALEMBANG

2
AHMAD NOR SYAFIE BIN SAIFUL DZULFITRI 

SK PERINGGIT

3
AIMISYAHRIL IZZUAN BIN AMRAN 

SK LESONG BATU

4
HUMAIRA NAJIHA BINTI ROSLI 

SK BATU GAJAH

5
ILIYA MAISARAH BINTI HARUN 

SK DESA BAIDURI

6
MUHAMMAD ANIQ AZFAR BIN ZAKAYE 

SK PARIT MELANA

7
MUHAMMAD FAUZAN BIN SALIHUDDIN 

SEKOLAH RENDAH ARAB JAIM TUN RAZAK

8
MUHAMMAD HAFIZ BIN ALEXZMAN 

SK BATANG MELAKA

9
MUHAMMAD LUQMAN BIN MOHD RASIDI 

SK BUKIT BERUANG

10
NAKHWAH AZHANI BINTI MOHD RODZI 

SK ORANGKAYA ALI

11
NASUHA HUMAIRAH BINTI DESWIR 

SK DATO DEMANG HUSSIN

12
NUR ALIN SHABILA BINTI NOR AZMAN 

SK SUNGAI PUYU

13
NUR IMAN INSYIRAH BINTI OTHMAN 

SK OTHMAN SYAWAL

14
NUR'EINA SOFIYA BINTI MOHAMAD ZA'IM 


SK DATO DEMANG HUSSIN

15
NURANISAH NAJWA BINTI ZAMRI 

SK AYER PA' ABAS

16
NURUL FARHANA ATIQA BINTI MESUAN 

SK BUKIT BERUANG

17
SYADIYAH NUR HANANI BINTI HASRUL HADI 

SK JLN DATUK PALEMBANG

18
SYAHIR BIN SHAH JOHAN 

SK BUKIT RAMBAI

19
SYAKHIR BIN SHAH JOHAN 

SK BUKIT RAMBAI

20
'ALAANI FATHIYYAH BINTI MOHD FAZRUL 

SK PARIT RAJA

21
AESHA HUMMAIRAH BINTI HAMDAN 

SK CONVENT OF THE INFANT JESUS (2)

22
AINA MARDHIAH BINTI MOHAMMAD RIDZUAN 

SK AYER KEROH

23
ALIA MAISARA BINTI MOHD RAZIF 

SK PENGKALAN BALAK

24
AMEER MUQRIE BIN ABDUL MUTALIB 


25
ARIF HAIMAN BIN AHMAD 

SK PULAI

26
FAHMI AJWAD BIN MUHAMMAD FAKRI 

SK TEMENGGONG IBRAHIM PENGGARAM

27
FATIN ATIQAH BINTI MUHAMAD ASRI 

SK LIANG BATU

28
HAFIY ASYRAF BIN MOHD HUZAIMI 

SK BUKIT BERUANG

29
HUNAIDAH HANA BINTI ISMAIL 

SK DATO DEMANG HUSSIN

30
MUHAMMAD AZLAN BIN HARIDAN 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI

31
MUHAMMAD EZZAD BIN AZHARI 

SK KUALA LINGGI

32
MUHAMMAD FAHMI AIMAN BIN AMIRUDIN 

SK BANDAR PUTRA

33
MUHAMMAD FAHMI BIN KIDAM 

SK BUKIT RAMBAI

34
MUHAMMAD WAFIQ BIN KAMARUZAMAN 


SK SERI DUYONG

35
NOR NATASA NABEELA BINTI NOORRODIN 


36
NUR AIMI IZZAH BINTI HALIM 

SK BERTAM HULU

37
NUR ANIS HADIRAH BINTI RAZALI 

SK AYER MOLEK

38
NUR ILYANA ATHIRAH BINTI ZANIDI 

SK PAYA RUMPUT

39
NUR IMAN BALQIS BINTI ABDUL RAHIM 

SK DATO DEMANG HUSSIN

40
NUR NAJLAA' BINTI FAIZAL 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI

41
NUR SABRINA BINTI SUDIN 

SK TAMAN ANGGERIK

42
NUR ZAWANI MARDHIAH BT ZAINAL 

SK MALIM

43
NURANIESA ALIEYA BINTI SHAHRULNIZAM 

SK PAYA REDAN

44
NURUL ANNATI SOFIAH BINTI ZULKIFLI 

SK BERTAM HULU

45
NURUL IZZAH AININ SOFIYA BINTI ALIAS 

SK TAMPIN

46
NURUL LIYANA AFIQAH BINTI ZAIDI 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI

47
NURUL NAJIHAH BINTI HANAPI 

SK DATO DEMANG HUSSIN

48
NURUL SHAMIMI BINTI ZAMBRI 

SK ULU YAM BHARU

49
RABIATUL ADHA BINTI SHABANA 

SK PAYA REDAN

50
RAUDHATUS SYAMIMI BINTI YANG DI PUJI 

SK SG RAMBAI

51
SITI NURAISYAH BINTI RAUB 

SK TANJUNG BIDARA

52
TUAN AKIF AIMAN BIN TUAN MANSOR RIDZA 

SK ALOR GAJAH 1

53
ADIB HARITHAH BIN KAMARUZI 

SK TERENTANG

54
ADIBAH BINTI MUHAMMAD SALEH 

SK SEMABOK

55
AININ SOFIYA BINTI MOHD SHAFEK 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI

56
AISHA AMALEEN UMAISARA BINTI AHMAD ROSLI 

SK BATU BERENDAM

57
AISHA ZARIFAH BINTI NORDIN 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI

58
ANA WIDYAN WAHYUNI BINTI SUPIAN 

SK TAMAN NUSA DAMAI

59
ANIS HUMAIRA BINTI AWARUDDIN 


60
ARIS SAFWAN BIN RAMZU NASRI 

SK TEDONG

61
DANISHA ATHIRAH BINTI RIDUAN 

SK SIMPANG EMPAT

62
DAYANG NORASRINA BINTI AZIZY 

SK HUTAN PERCHA

63
FATHIN NADHIRAH BINTI MOHD HAIZAL 

SK DATO DEMANG HUSSIN

64
FATIN IZZATI BINTI ZULKEFLI 

SK TAMAN NUSA PERINTIS

65
FATIN NABIHAH BINTI MOHD. AZLAN 

SK ALOR GAJAH 1

66
FAZRIN NUR ELISSA BINTI MOHD SABRI 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI

67
HANNAH TASNIM BT.AZHARULRIZAL 

SK BANDAR SERI PUTRA

68
HUSNA NABILAH BINTI HJ MUSTAFFA 

SK SERI DUYONG

69
KHAIRUNNISA BINTI NOOR SALLEH 

SK KAMPONG GELAM

70
MUHAMAD ASYRAF BIN MOHD SHOKRI 

SK BUKIT RAMBAI

71
MUHAMMAD AMMAR AMSYAR BIN MOHD ASRI 

SK PARIT RAJA

72
MUHAMMAD AQID SYAHMI BIN MOHD SHAHRIR 

SK BUKIT RAYA

73
MUHAMMAD FAKHRUL IHTIFAZHUDDIN BIN AIBUSHAH 

SK BUKIT BANDARAYA

74
MUHAMMAD HADIF BIN MOHD HAFIZI 

SK MERLIMAU DUA

75
MUHAMMAD HAMIDULLAH BIN MD YUSOF 

SK PERINGGIT

76
MUHAMMAD HELMI BIN AB MALEK 

SK PARIT KADZI

77
MUHAMMAD IQBAL KASYFI BIN M NAZOM 

SEKOLAH RENDAH AGAMA BERSEPADU SEGAMAT

78
MUHAMMAD NAIM BIN MAD DERIS 

SK SUNGAI PETAI

79
MUHAMMAD ZAIM BIN HAMIZAN 

SK TAMAN JANA

80
NAJWA ALIYA BINTI MOHD FADZIL 

SK AYER HITAM

81
NASUHA BINTI SHAHARUDIN 

SK SEMABOK

82
NASUHA QISTINA BINTI MOHD NAZI 

SK TAMAN MOUNT AUSTIN

83
NOOR ALISHA BINTI NORLISAM 


84
NUR 'AINA AFIFAH BINTI HUZAILAN 

SEKOLAH RENDAH ARAB JAIM SELANDAR

85
NUR AIRIN HUSNA BINTI MOHD REDZUAN 

SK DATUK ABDULLAH

86
NUR AISYAH ADHA BINTI MINHAT 

SK TELOK MAS

87
NUR ALIYAH AFIFAH BINTI ZULKIFLI 

SK BENDAHARA SERI MAHARAJA

88
NUR AMIRAH SYAFIQAH BINTI JASMI 

SK PENGKALAN BALAK

89
NUR ATIKAH BINTI AZMAN 


90
NUR AZMINA SYAMIMI BINTI MOHD ROSZI 

SK PASIR AMBOR

91
NUR SYAFIQAH AYUNI BT. NORAZRIN 

SK SELANDAR

92
NUR SYAKIRAH BINTI D RAMLEE 

SK BUKIT RAMBAI

93
NUR ZAWANI BINTI ABD RAHIM 

SK TUNKU BESAR TAMPIN

94
NURAIMI DAMIA BINTI AHMAD YUSOFF 

SK TAMAN BUKIT RAMBAI







95
NURFARHANA ATIRAH BINTI SALRIZA 


SK RAMUAN CHINA KECHIL

96
NURIN SYAHIRAH BINTI SALIM 

SK SRI KELANA

97
NURIZZATI BINTI RAMLEE 

SK SERI MACHAP

98
NURUL HUMAIRAH BINTI BAHARUDIN 

SK DATUK TAMBICHIK KARIM

99
NURUL IKA SYAFINY BINTI AZHAR 

SK AYER MOLEK

100
NURUL NABILAH BINTI ABU BAKAR 

SK JLN DATUK PALEMBANG

101
RABIATUL MYSARAH BINTI ABU SAMAH 

SK BUKIT BERUANG

102
SITI NAJIHAH BINTI MOHD RIZAL 

SK KESANG TUA

103
SITI NUR HUSNA BINTI AZLAN 

SK TEMENGGONG ABDUL RAHMAN (INTEG)

104
SOFIYAH MUNIRAH BINTI MOHAMAD ALI 

SK BATU BERENDAM 2



ATURCARA TEMUDUGA :

 

7.30 – 8.00 pagi
Pendaftaran
8.00 – 8.20 pagi
Taklimat pelajar
8.30 – 9.00 pagi
Ujian Bertulis Jawi (Tahriri) - pelajar
Taklimat Ibu Bapa
9.00 pagi – 2.00 petang
Temuduga Hafazan